Optifine na własnej paczce modów

chodziło mi o to że wrzucam optf do paczki z modami wlasnymi nie wrzucając żadnych modów

Wszystko jasne

próbuję od kilku dni rozwiązać ten problem

próbowałem najpierw klasycznie zagrać na samych modach wszystko działało

wrzuciłem optf i już nie działało

stworzyłem nową paczkę wrzuciłem tylko optifine i wykrzacza się z automatu

chyba że to od wersji zalezy pamietam ze jakis czas temu wrzucałem mody + optf na własną paczkę i działało

odkąd to 1.20.6 weszło z rzeczami z 1.21 wykrzacza mi się z automatu przy próbie zainstalowania optf

próbowałem tez manualnie do folderu z grą zainstalować optifine ale nie wykrywa mi folderu .minecraft mimo ze ten folder istnieje i go wybieram jako folder docelowy instalacji

nie wiem już czy się poddać czy próbować czegokolwiek granie na vanilla jest nudne

Gdzie do cholerny znajdę ten plik na telefonie

no klasycznie

ew. mogę screena wysłać

link do logów mi nie działa nie wiedzieć czemu

On kopiuje ci sie do schowka

to mi się skopiowało

udalo sie

Gratulacje

udalo sie wyslać log