chodziło mi o to że wrzucam optf do paczki z modami wlasnymi nie wrzucając żadnych modów
Wszystko jasne
próbuję od kilku dni rozwiązać ten problem
próbowałem najpierw klasycznie zagrać na samych modach wszystko działało
wrzuciłem optf i już nie działało
stworzyłem nową paczkę wrzuciłem tylko optifine i wykrzacza się z automatu
chyba że to od wersji zalezy pamietam ze jakis czas temu wrzucałem mody + optf na własną paczkę i działało
odkąd to 1.20.6 weszło z rzeczami z 1.21 wykrzacza mi się z automatu przy próbie zainstalowania optf
próbowałem tez manualnie do folderu z grą zainstalować optifine ale nie wykrywa mi folderu .minecraft mimo ze ten folder istnieje i go wybieram jako folder docelowy instalacji
nie wiem już czy się poddać czy próbować czegokolwiek granie na vanilla jest nudne
Gdzie do cholerny znajdę ten plik na telefonie
no klasycznie
ew. mogę screena wysłać
link do logów mi nie działa nie wiedzieć czemu
On kopiuje ci sie do schowka
to mi się skopiowało
udalo sie
Gratulacje
udalo sie wyslać log