Optifine na własnej paczce modów

XD

mc nadal nie działa

nawet uruchamiając instalator wbudowany we własne paczki i instalując optifine z pliku nic nie daje

niby coś tam się zainstalowało ale mc działa bez optifine

Tyle błędów w logu że nie wiem o co chodzi