XD
mc nadal nie działa
nawet uruchamiając instalator wbudowany we własne paczki i instalując optifine z pliku nic nie daje
niby coś tam się zainstalowało ale mc działa bez optifine
Tyle błędów w logu że nie wiem o co chodzi
XD
mc nadal nie działa
nawet uruchamiając instalator wbudowany we własne paczki i instalując optifine z pliku nic nie daje
niby coś tam się zainstalowało ale mc działa bez optifine
Tyle błędów w logu że nie wiem o co chodzi