Optifine na własnej paczce modów

potrzebuję pomocy. Chciałbym mieć optifine + mody (wlasna paczka). Gdy przerzucam optifine do swojej paczki z modami minecraft włącza mi się i od razu wykrzacza

bo to optifine

logi.txt (13.1 MB)

bo to optifine

nie rozumiem

jak w takim razie wrzucić własną paczkę modów na optifine

po pierwsze

musisz zrobić własną paczke

i tam dać optifine

a po drugie

wysłałem log gdzie mam paczkę i wrzuciłem do niej optifine

teraz się juz nie używa optifine bo się gryzie z większością modó

z automatu wyrzuca mc

z takiego loga to…

bo źle zrobiłeś paczke

wrzuciłeś mody do gotowej paczki z of crystala?

nie

tworzę własną paczkę na forge

^