potrzebuję pomocy. Chciałbym mieć optifine + mody (wlasna paczka). Gdy przerzucam optifine do swojej paczki z modami minecraft włącza mi się i od razu wykrzacza
bo to optifine
logi.txt (13.1 MB)
bo to optifine
nie rozumiem
jak w takim razie wrzucić własną paczkę modów na optifine
po pierwsze
musisz zrobić własną paczke
i tam dać optifine
a po drugie
wysłałem log gdzie mam paczkę i wrzuciłem do niej optifine
teraz się juz nie używa optifine bo się gryzie z większością modó
z automatu wyrzuca mc
z takiego loga to…
bo źle zrobiłeś paczke
wrzuciłeś mody do gotowej paczki z of crystala?
nie
tworzę własną paczkę na forge
^
