aktualnie tak to wygląda
jak odświeżysz to będzie jeden
ale kolega
czytać potrafisz?
jak widzisz nie mam zadnych modow
albo ja nie potrafie
faktycznie
wait
mogę nawet na vc pokazać na streamie co się dzieje
na pewno dobra wersja?
Trudno wysłać w linku?
Nieprawidłowy client! [0000]
dlatego nie wyslalem z linku
W pierwszej wiadomości napisałeś, że przerzucasz of do paczki z modami. Usunąłeś potem mody?
nie
najpierw stworzyłem paczkę forge nie wrzucałem nic oprocz optf
do teraz nie wrzucałem zadnego moda
To dlaczego napisałeś że wrzucasz of do paczki z modami gdy tych modów nie ma
gdzie tak napisałem
.