Optifine na własnej paczce modów

aktualnie tak to wygląda

jak odświeżysz to będzie jeden

ale kolega

czytać potrafisz?

jak widzisz nie mam zadnych modow

albo ja nie potrafie

faktycznie

wait

mogę nawet na vc pokazać na streamie co się dzieje

na pewno dobra wersja?

Trudno wysłać w linku?

Nieprawidłowy client! [0000]

dlatego nie wyslalem z linku

W pierwszej wiadomości napisałeś, że przerzucasz of do paczki z modami. Usunąłeś potem mody?

nie

najpierw stworzyłem paczkę forge nie wrzucałem nic oprocz optf

do teraz nie wrzucałem zadnego moda

To dlaczego napisałeś że wrzucasz of do paczki z modami gdy tych modów nie ma

gdzie tak napisałem

.