aaaaaaa
ZJEBAla mi sie karta graficzna
Nie
Zrób to
XD nie
Co nie
Wiesz lepiej tak?
cos tu mi smierdzi
Nie to nie
Twój problem
ale ty jestes jakis wlasciciel czy cos?
bo nie wiem
Jakim właściciel xD
masz jakas range
To za pisanie
a
ale wole zeby ktos sprawdzil to
