Nie moge odpalic minecraft na wersji 1.8.8 na kliencie batmod

aaaaaaa

ZJEBAla mi sie karta graficzna

Nie

https://cdn.discordapp.com/attachments/1091103583828725891/1146522784667795546/fixshittygraphicscard.gif?ex=6570c78d&is=655e528d&hm=030bacfcbfc1f425a6d9c77653ab3129b14687be2508753b5e4ad06b1b1ff28b&

Zrób to

@outstanding-moose

XD nie

Co nie

Wiesz lepiej tak?

cos tu mi smierdzi

Nie to nie

Twój problem

ale ty jestes jakis wlasciciel czy cos?

bo nie wiem

Jakim właściciel xD

masz jakas range

To za pisanie

a

ale wole zeby ktos sprawdzil to