Mianowicie pisze mi tak jak na screnie
wie ktos z administracji/graczy o co chodzi?
odpalałeś wcześniej batmoda? czy próbujesz najpierw go zainstalować?
jak próbujesz go zainstalować to zrób według wzoru jak z labymodem https://www.youtube.com/watch?v=pv7qWreU3OM
ale ja normalmnie se gralem ale teraz nagle nie moge
a ja gram 1.8.8 a widze labymod jest wersja 1.16+ czy cos w tym stylu
instalacja przebiega praktycznie tak samo
ale ja mialem pobranego i se gralem a teraz odpalam se bat mod graj i wyskakuje takie cos
o cos takiego
i nie moge wlaczyc gry bo wyskakuje takie cos
a jak chce znalesc client 1.8.8 non premium to nie da sie
a laby mod jest na 1.16+
a ja sie bije na wersjach 1.8.8
przecież jest blazingpack
a batmod to nie miał chyba od 2 lat update
czy coś
blazingpack jest osobny i nie iwem jak pobrac na crystal launcher
blazingpack teraz wymaga swoje launchera, nie odpalisz już go na crystalu
na innych też nie
a jest laby mod na wersjach 1.8-1.8.9?
a czy papież sra do kapelusza?
