tak
a jak pobrac laby moda na 1.8.9
ale do laby moda trzeba premke
miec
a ja nie mam
znasz jakis launcher na wersje 1.8.9 non premium
NON prEmiUm
Nie trzeba
Identycznie jest na wersje 1.8
Musisz ją tylko wybrać…
ciekawe
<:facepalm:429228588026298369>
no wytlumacz koledze co jest nie tak <:trollface:994307337567346769>
pisałem tyle razy…
podsuwałem 2 razy jeden link
gdzie jest pokazane krok po kroku
i piszę, wystarczy zmienić tylko wersję na 1.8…
on jest po prostu specjalny
