Nie moge odpalic minecraft na wersji 1.8.8 na kliencie batmod

tak

a jak pobrac laby moda na 1.8.9

ale do laby moda trzeba premke

miec

a ja nie mam

znasz jakis launcher na wersje 1.8.9 non premium

NON prEmiUm

Nie trzeba

Identycznie jest na wersje 1.8

Musisz ją tylko wybrać…

ciekawe

<:facepalm:429228588026298369>

no wytlumacz koledze co jest nie tak <:trollface:994307337567346769>

pisałem tyle razy…

podsuwałem 2 razy jeden link

gdzie jest pokazane krok po kroku

i piszę, wystarczy zmienić tylko wersję na 1.8…

on jest po prostu specjalny