Nie moge odpalic minecraft na wersji 1.8.8 na kliencie batmod

dobra elo

Wpisz w szukaniu tutaj na serwerze ile razy zostało napisane fixshittygraphicscard xD

Możesz podać jakie masz gpu

Najszybciej aktualizacja sterowników, jak nie pomoże to to wpisz

Powinno pomóc

ok

dziala ale musialem grzebac w sterownikach nvidia oraz intela

bo nvidia byly zaktualizowane sterowniki a na intel control nie

dzieki

ale z tym bat mode nie dziala sprobuje jutro tego laby moda

pobrac odniwa

od nowa