dobra elo
Wpisz w szukaniu tutaj na serwerze ile razy zostało napisane fixshittygraphicscard xD
Możesz podać jakie masz gpu
Najszybciej aktualizacja sterowników, jak nie pomoże to to wpisz
Powinno pomóc
ok
dziala ale musialem grzebac w sterownikach nvidia oraz intela
bo nvidia byly zaktualizowane sterowniki a na intel control nie
dzieki
ale z tym bat mode nie dziala sprobuje jutro tego laby moda
pobrac odniwa
od nowa