problem z Dpi

Ok

Na crystal launcher prawie tego nie czuć Na featherze pozmieniam

Słabo pomaga

Na featherze jak mam na off i na 100% to jest takie jakby dziwne spowolnienie z przyspieszeniem i praktycznie nic to nie daje

Dziwny ten feather