Cześć, mam pytanie czy ktoś wie jak znaleźć moje dpi z crystal launcher w plikach bo gdy gram na feather client to dosłownie nie mogę nikogo trafić a jak grac na crystal launcher na tych samych ustawieniach to nagle potrafię grać?
dpi masz w myszce, w samym minecraftcie masz w ustawieniach sterowania prędkość myszki
Aha
nie wiesz o co mi chodzi?
Nie XD
daj chwile
Chyba
Chodzi ci o te ustawienia w mc?
Mouse sensivity
tak
Bo mam takie same
I dpi e myszce tez
zapewne raw input
Czyli?
tu w 1.14 akurat nie ma
ale w nowszych jest
raw input
Bo ja na 1.8 chce to zrobić i 1.20.1
no to raw input
