problem z Dpi

Cześć, mam pytanie czy ktoś wie jak znaleźć moje dpi z crystal launcher w plikach bo gdy gram na feather client to dosłownie nie mogę nikogo trafić a jak grac na crystal launcher na tych samych ustawieniach to nagle potrafię grać?

dpi masz w myszce, w samym minecraftcie masz w ustawieniach sterowania prędkość myszki

Aha

nie wiesz o co mi chodzi?

Nie XD

daj chwile

Chyba

Chodzi ci o te ustawienia w mc?

Mouse sensivity

tak

Bo mam takie same

I dpi e myszce tez

zapewne raw input

Czyli?

tu w 1.14 akurat nie ma

ale w nowszych jest

raw input

Bo ja na 1.8 chce to zrobić i 1.20.1

no to raw input