bo też odczuwam różnicę między 1.8 a nowszymi
No ja mam problem z launcherami bo inaczej jest na crystalu inaczej na lunarze a o featherze nic nie mowie
masz różne mouse sensitivity ustawione…
Nie
launcher nie ma nic do gadania
XD
tak
Wszędzie na 100 mam
launcher ci nie zmienia dpi w myszce
.
majster
ci napisałem
raw input
między 1.8 a nowszymi
to ci zmienia całkowicie
masz z 1.20
raw input…
Na off dać?
potestuj
