problem z Dpi

bo też odczuwam różnicę między 1.8 a nowszymi

No ja mam problem z launcherami bo inaczej jest na crystalu inaczej na lunarze a o featherze nic nie mowie

masz różne mouse sensitivity ustawione…

Nie

launcher nie ma nic do gadania

XD

tak

Wszędzie na 100 mam

launcher ci nie zmienia dpi w myszce

.

majster

ci napisałem

raw input

między 1.8 a nowszymi

to ci zmienia całkowicie

masz z 1.20

raw input…

Na off dać?

potestuj