nie mam zamiaru grać na nowych wersjach na chwilę obecną
Ogólnie to jest coś pokroju korzystania z windowsa xp dzisiaj
1.18.2 zaczęło dawać ostrzeżenia że niedługo nie będzie 32 wspierane
Możesz, ale kurna proszę cię weź skorzystaj z normalnego systemu na te czasy <:qat:826400863291572294>
wysyłałem wcześniej SS że nie jestem wstanie pobrać 65 bitowego systemu
64*
jaki masz procesor?
intel core i3 M370
64-bitowy system powinien odpalić
Nawet ta abominacja obsługuje to
czyli musiał bym zrobić nośnik z systemem 64 bitowym i zrobić format dysku ?
No musisz na czysto zainstalować chyba
Musisz uruchomić komputer z instalatora, nie uruchamiaj setup.exe bo to po prostu nie zadziała xd