Błąd przy instalacji launchera

nie mam zamiaru grać na nowych wersjach na chwilę obecną

Ogólnie to jest coś pokroju korzystania z windowsa xp dzisiaj

1.18.2 zaczęło dawać ostrzeżenia że niedługo nie będzie 32 wspierane

Możesz, ale kurna proszę cię weź skorzystaj z normalnego systemu na te czasy <:qat:826400863291572294>

wysyłałem wcześniej SS że nie jestem wstanie pobrać 65 bitowego systemu

64*

jaki masz procesor?

intel core i3 M370

64-bitowy system powinien odpalić

Nawet ta abominacja obsługuje to

czyli musiał bym zrobić nośnik z systemem 64 bitowym i zrobić format dysku ?

No musisz na czysto zainstalować chyba

Musisz uruchomić komputer z instalatora, nie uruchamiaj setup.exe bo to po prostu nie zadziała xd