Domyślam się
I to ci wystarczy jeżeli zamierzasz grać tylko na vanilli najnowszej przy max 80fps
Może nieco więcej nwm
tyle mi wystarcza bo i tak bym grał na starszych wersjach
1.8
No to już od ciebie zależy
Czy będziesz ulepszał
to jak wtedy tego dokonać ?
Po prostu zrobić launchera ig?
CL specyficznie wymaga 64, nie pamiętam dlaczego
bo TL mi działa normalnie
ale przyjemniej mi sie korzysta z CL
TL wykradał dane bodajże
bo 32 jest przestarzałe i sam minecraft nawet wycofał wsparcie dla 32
ogólnie ruski spyware
No właśnie miałem pisać, że najnowsza java nie działa na 32-bit
Więc 1.17+ nie odpalisz
Ale to chyba nie problem
1.8 jest poniżej xd
dokładnie