Błąd przy instalacji launchera

Domyślam się

I to ci wystarczy jeżeli zamierzasz grać tylko na vanilli najnowszej przy max 80fps

Może nieco więcej nwm

tyle mi wystarcza bo i tak bym grał na starszych wersjach

1.8

No to już od ciebie zależy

Czy będziesz ulepszał

to jak wtedy tego dokonać ?

Po prostu zrobić launchera ig?

CL specyficznie wymaga 64, nie pamiętam dlaczego

bo TL mi działa normalnie

ale przyjemniej mi sie korzysta z CL

TL wykradał dane bodajże

bo 32 jest przestarzałe i sam minecraft nawet wycofał wsparcie dla 32

ogólnie ruski spyware

No właśnie miałem pisać, że najnowsza java nie działa na 32-bit

Więc 1.17+ nie odpalisz

Ale to chyba nie problem

1.8 jest poniżej xd

dokładnie