masz system 32-bitowy
zainstaluj 64-bitowy
wcześniej grałem na 32-bitowym i wszystko było dobrze
wcześniej =/= teraz
Zresztą, 32-bitowy system ssie
I tak powinieneś zmienić
dobra dzięki
nie moge zainstalować 64-bitowego systemu
nie da sie inaczej tego obejść ?
to już nie nasz problem
nwm nie robiłem tak
bo np inny launcher mi działa normalnie
da się jak najbardziej zrobić launchera na system 32-bitowy
Ale lepiej przenieść się na 64
jaka będzie w tedy różnica ?
Szczególnie, że nie możesz przypisać programom więcej niż nieco ponad 1gb ramu
I nie możesz mieć całkowicie więcej niż 4gb ramu
tak sie składa że w laptopie mam 4gb
