przypomnij hasło, na górze (nie pamiętam czy w tytule czy nie) maila powinien być twój nick
nie widać
powinien gdzieś w mailu być
jak na mailu skoro ja nic nie kliknalem
zobacze
…
dobra mam
dziekuje
ok
zamykam
git