RunTime Downloader Failed

nie moge uruchomić wersji a oto screen błędu:

nie mam możiwości wysłania loga

co dalej?

Halo

reinstall crystala

tyle

thx

:heart:

a jak to wyskakuje?

Podczas logowania do CL?