ok
ale wspomnij mu o mojej prosbie
z gory dziekuje
może zobaczy może nie
czasem zagląda na ten kanał
myslalem ze mu wspomnisz prywatnie
o tym
ale ok
Tu nie chodzi o crystala
Jak ktoś ma login i hasło do premki, to się zaloguje
A non-premium to nie konto
Tylko odpalenie gry z danym nickiem i niepoprawnym uuid
i ogólnie bez autoryzacji
więc można wbijać tylko na serwery z online-mode=false
Nie można tak o zablokować nicku dla non-premium
Jak nie chcesz, żeby osoby non-premium wbijały z twojego nicku na serwer, to użyj na serwerze plugina typu LoginSecurity
I proszę mów po polsku
Jedyne zdania, które zrozumiałem, to te po “a kto tworzy crystala”
Chociaż może nawet “ale idk nie da sie zrobyc nowego skryptu co np. sprawdza czy dany nick to premka?”
Bo w pierwszej wiadomości dosłownie prosiłeś o zlikwidowanie obsługi legitnie kupionych kopii gry