Prośba

ok

ale wspomnij mu o mojej prosbie

z gory dziekuje

może zobaczy może nie

czasem zagląda na ten kanał

myslalem ze mu wspomnisz prywatnie

o tym

ale ok

Tu nie chodzi o crystala

Jak ktoś ma login i hasło do premki, to się zaloguje

A non-premium to nie konto

Tylko odpalenie gry z danym nickiem i niepoprawnym uuid

i ogólnie bez autoryzacji

więc można wbijać tylko na serwery z online-mode=false

Nie można tak o zablokować nicku dla non-premium

Jak nie chcesz, żeby osoby non-premium wbijały z twojego nicku na serwer, to użyj na serwerze plugina typu LoginSecurity

I proszę mów po polsku

Jedyne zdania, które zrozumiałem, to te po “a kto tworzy crystala”

Chociaż może nawet “ale idk nie da sie zrobyc nowego skryptu co np. sprawdza czy dany nick to premka?”

Bo w pierwszej wiadomości dosłownie prosiłeś o zlikwidowanie obsługi legitnie kupionych kopii gry