Przepraszam,ale mozecie usunac lub conajmniej wylacz funkcje logowania sie na konta premium? bo kolega mojego znajomego zalogowal sie na moje konto i zniszczyl moj serwer
to dla mnie bardzo wazne bo wiem ze taka sytuacja moze sie powtorzyc, nie tylko u mnie ake tez u innych
jak na premium
co ty gadasz
co ma crystal launcher do włamania się na konto premium
skoro można to zrobić z każdego innego launchera
chyba że chodzi ci o non premium
nie
do nie wlamanie
tylko
gosc wybral konto do zalogowania sie
na crystalu
na moje premium
a ze gralem na aternosie
to wszytsko zniszczyl z mojego konta
wyjaśnij co ty chcesz żeby było zrobione bo nie mogę zrozumieć
no ja właśnie też
![]()
a jak się wyłączy cracked na aternosie to nadal można dołączyć na nazwie użytkownika która ma premkę ale się po prostu dołącza z cracka na ten nick?
to brzmi tak, jakbyś chciał usunąć możliwość graczom posiadającym premkę logowanie się na swoje konto premium w CLu