Prośba

Przepraszam,ale mozecie usunac lub conajmniej wylacz funkcje logowania sie na konta premium? bo kolega mojego znajomego zalogowal sie na moje konto i zniszczyl moj serwer

to dla mnie bardzo wazne bo wiem ze taka sytuacja moze sie powtorzyc, nie tylko u mnie ake tez u innych

jak na premium

co ty gadasz

co ma crystal launcher do włamania się na konto premium

skoro można to zrobić z każdego innego launchera

chyba że chodzi ci o non premium

nie

do nie wlamanie

tylko

gosc wybral konto do zalogowania sie

na crystalu

na moje premium

a ze gralem na aternosie

to wszytsko zniszczyl z mojego konta

wyjaśnij co ty chcesz żeby było zrobione bo nie mogę zrozumieć

no ja właśnie też

image.png

a jak się wyłączy cracked na aternosie to nadal można dołączyć na nazwie użytkownika która ma premkę ale się po prostu dołącza z cracka na ten nick?

to brzmi tak, jakbyś chciał usunąć możliwość graczom posiadającym premkę logowanie się na swoje konto premium w CLu