jak wchodze do gry to wyskakuje mi okienko ze zbyt szybko ie loguje i nwm kazali mi to tu wyslac wiec rzymajcie Crystal Launcher LogViewer.js
pomozcie
chc na kit hc grac
jak wchodze do gry to wyskakuje mi okienko ze zbyt szybko ie loguje i nwm kazali mi to tu wyslac wiec rzymajcie Crystal Launcher LogViewer.js
pomozcie
chc na kit hc grac