problem z odpaleniem gry

próbuje odpalić gre z zainstalowanym labymode w pacze i pokazuje sie ze gra za szybko sie zamyka resetowałem kompa i nie pomogło

LabyMod4 was started with an outdated Java version (1.8.0_312). Please use Java 17 or higher.

Okej

Choć nwm po co instalujesz LabyMod w wersji 4

Skoro i tak potrzebujesz do niego launchera

Ba, musisz mieć premium, aby z niego skorzystać

Aha XDD

Ludzie do nas dołączali i się pruli, że dlaczego laby mod 4 nie dziala

Oop

Jak widać, małym druczkiem napisali

Family friendly version

XD

Widziałem że dałeś największy nagłówek ale nie zdążyłem przeczytac cała wiadomość xD

Zrobię wersję z przedrostkiem “nie”:
||Jak widać, czytać nie umieją||

Mądre

Jescze @perfect-vicuna miał to usunąć. Co prawda napisał, ale coś nie pykło usunięcie

Cóż