stwozyłem paczke z modami włączając minecrafta po chwili wyrzuca mnie spowrotem
wywal optifine
zobacz
bo ja nic nie znalazłem
boże działa dzięki wielkie
a
no to tak
zamykam
stwozyłem paczke z modami włączając minecrafta po chwili wyrzuca mnie spowrotem
wywal optifine
zobacz
bo ja nic nie znalazłem
boże działa dzięki wielkie
a
no to tak
zamykam