gdy chcę się zalogować żeby zrobić skina na konto z Nickiem którym już grałam pisze mi że podane konto nie istnieje a gdy się rejestruje to pisze ze email jest już używany
wszytko sie zgadza nawet kopjuje ten nick
skoro email jest używany, to spróbuj zresetować hasło
Zresetowałam i dalej pisze to samo że konto nie istnieje pod tą nazwa
skopiuj nazwę konta z nagłówka maila z resetem hasła
o kurde dziekuje bardzo ![]()