bo odrazu sa takie mody jak np auto totem czy elytra swapper i jak je usunac?
albo elytra swapper
nie da sie?
bo to jest wbudowane w bp
,paczka aantycheat’’
xD
troche]
doslownie xD
sa modu
ale elytra swappera nie maam
ma’
i autototemu