paczki modów

Można paczkę modów automatycznie wgrać do mc przez launcher albo grać na optifine na modach?

jak to “wgrać paczkę modów automatycznie”?

Pobierasz paczkę, masz opcję do jej wgrania

i wgrywasz

  1. What are you talkin’ about?
  2. Nie, nie można OptiFine łączyć z modami, bo nie są ze sobą kompatybilne i się zazębiają. Mam gdzieś cały emulator OF (Na Sodium), gdzue rozwiązuje taki problem

Można grać z of na modach, niektóre działają

Ale lepiej nie