Można paczkę modów automatycznie wgrać do mc przez launcher albo grać na optifine na modach?
jak to “wgrać paczkę modów automatycznie”?
Pobierasz paczkę, masz opcję do jej wgrania
i wgrywasz
- What are you talkin’ about?
- Nie, nie można OptiFine łączyć z modami, bo nie są ze sobą kompatybilne i się zazębiają. Mam gdzieś cały emulator OF (Na Sodium), gdzue rozwiązuje taki problem
Można grać z of na modach, niektóre działają
Ale lepiej nie