Siemka szukam pomocy XD ogólnie mamy zamiar z kolegami pyknąć sobie w mc na modach ale nie za bardzo ogarniamy robienia paczek bo wszystko crashuje albo nie działa, i szukamy dużej paczki (kompy mamy dobre) patrzeliśmy na Rad2 i bettermc ale obydwie są za biedne w nowe moby agresywne czy inne itemki itd no poprostu są za biedne te paczki. pls może ktoś zna jakąś fajna paczke albo sam robi paczki
przecież rad2 i bettermc to najbardziej napchane paczki
(imo to źle)
no i dalej mało XD
raczej ciężko o paczkę, gdzie jest 10 mobów na chunk i każdy inny
Daj moby z genshina