P

Pomocy po jak chcem wejść na server na wyszom wersję to pisze brak polonczenia
Pisze a jak wejdę na 1.16.5 to dzilajom servery i mogę wbić od 1.16.5 i starsze
Mam nadzieję rze po morzecie

po co robisz nowy post
poczekaj aż ktoś kto wie jak ci pomóc przyjdzie

Ok

A za ile dni

nie da się stwierdzić jak szybko będzie no

zamykam