nie włączanie się launchera

siemka mam pytanie mam zainstalowany launcher ale z jakiegoś powodu kiedy w niego kilkam ładuje się niebieska kropeczka i wyłącza mi launchera. Nie mogę poprostu włączyć. Pomóżcie pls

masz jakiegos antywirusa?

Ja właśnie nwm jak to sprawdzic

jak nie wiesz czy masz antywirusa?

No po prostu nwm jak to sprawdzic

Nie każdy musi być superowy w komputery

Ale każdy chyba umie sprawdzić w Internecie, czyż nie?

Po prawej stronie powinieneś mieć strzałkę, coś takiego
Klikasz w nią
I przewalić trzeba ikony które są antywirusami

pobierz nowy instalator ze strony i zainstaluj ponownie launcher, może pomoże

a z innej strony to jak nie wiesz jakiego masz antywirusa to zapewne masz defendera, jest automatycznie uruchamiany i działa do czasu, aż go nie wyłączysz ręcznie albo nie zainstalujesz jakiegoś innego antywirusa