nie uruchamia się...

ktoś wie może o co chodzi?

zamiast jak zwykle uruchomić menu to po prostu wyskakują takie okna

już działa ale jeślli ktoś powie dlaczego tak się dzieje to bylbym wdzieczny

Ja tak mam od kilko miesięcy

coś blokuje dostęp launchera do internetu, polecam zerknąć na <#598455371119591442>