nie prawidłowa wersja

to nie jest w żadnym wypadku wina launchera

mi anarachia działa na każdej wersji jaka jest w limicie

weięc

Stary, to nie ten serwer

Powinieneś się kierować na serwer Discord anarchii.gg

XD, usunął

@wondrous-seal nie uciekniesz

XDD

There is nothing you can do

We

Chyba ze specjalnie

Kurde ale lałoooo dzisiaj

To do mareczka było

Fakt, całe drogi w wodzie na przystanku, jak czekałem na rodziców

Ja musiałem iść na PKS na dworzec XD

To nieźle

Ale za to 2 ostatnie lekcje odwolane