Nie odpala mi się paczka modów, a ja nie mam pojęcia o co chodzi z tym błędem

Link do loga z konsoli launchera:

Opis problemu:

W paczce jest sinytra connector i jest szansa że to on się psuje

Spróbuj usunąć OptiFine, bo on często powoduje problemy z paczkami modów, możesz zamiast niego wgrać np. Embeddium z CurseForge