System operacyjny
Linux
Opis problemu:
Witam, mam problem z logowaniem na konto microsoft w launcherze na cachyos (kde plasma). Otóż kroki normalnie przechodzą, podaję pocztę, hasło, pyta o kod z poczty, podaje go, ale tutaj ponownie wraca do pytania o kod wysłany na pocztę. Drugiego kodu już nie dostaję, więc zaczynam od nowa, to samo i w kółko pyta o kolejny kod do logowania w tej sesji. Nawet dodałem drugą pocztę w koncie ms, wybieram ją o kod drugi, dostaję na tą drugą pocztę kod, wysyłam i znowu pyta o kod. Jak tak dalej będzie to jeszcze spróbuję połączyć konto ms z crystalowym.