Nie mogę zalogować się do konta Microsoft

System operacyjny

Linux

Opis problemu:

Witam, mam problem z logowaniem na konto microsoft w launcherze na cachyos (kde plasma). Otóż kroki normalnie przechodzą, podaję pocztę, hasło, pyta o kod z poczty, podaje go, ale tutaj ponownie wraca do pytania o kod wysłany na pocztę. Drugiego kodu już nie dostaję, więc zaczynam od nowa, to samo i w kółko pyta o kolejny kod do logowania w tej sesji. Nawet dodałem drugą pocztę w koncie ms, wybieram ją o kod drugi, dostaję na tą drugą pocztę kod, wysyłam i znowu pyta o kod. Jak tak dalej będzie to jeszcze spróbuję połączyć konto ms z crystalowym.

A i jeszcze spróbowałem na windowsie, ale tam zaś wybiera ms locka bo mam te same konto do systemu i z kodu pin loguje automatycznie, przechodzi to lecz tej metody co pisałem nie mogę wybrać.

Masz może podpięty klucz 2FA? Bo wiem, że to może powodować problemy na innych systemach niż Windows (Javowa przeglądarka nie obsługuje kluczy, a na Windowsie Crystal używa do tego Edge WebView)