Jak uruchamiam modpaczke wyskakuje mi ten błąd. Niewiem co mam zrobić
gdy uruchamiam wyskakuje to
w ustawieniach launchera
zakładka ram
zwiększ xmx na 4096
ok
zrobilem i uruchamiam
nadal
to wyskakuje
wczesniej nie wyskakiwalo nic
tera dopiero jakos
@conscientious-badger jak to było z tymi driverami do amd
bo nigdy nie pamiętam
ze niby fixshitedgraphicscard?
nie nie
zaktualizuj sterowniki i tyle