Nie mogę włączyć modpaczki

Jak uruchamiam modpaczke wyskakuje mi ten błąd. Niewiem co mam zrobić

gdy uruchamiam wyskakuje to

w ustawieniach launchera

zakładka ram

zwiększ xmx na 4096

ok

zrobilem i uruchamiam

nadal

to wyskakuje

wczesniej nie wyskakiwalo nic

tera dopiero jakos

@interesting-armadill

@conscientious-badger jak to było z tymi driverami do amd

bo nigdy nie pamiętam

ze niby fixshitedgraphicscard?

nie nie

zaktualizuj sterowniki i tyle