chciałem sobie zagrać i tu takie coś (na zdj)
mam to samo od paru godzin x3, nawet nowo utworzone paczki bez dodanych modów wywalają ten błąd - ale wersje vanilla działają
też mam to samo
mi to nic nawet nie wywala
mam odswiezanie sesji gracza i nic sie nie dzieje
uruchom ponownie launcher i sprawdź teraz
już działa ![]()
![]()