nie mogę wejść na wersje z modami

chciałem sobie zagrać i tu takie coś (na zdj)

mam to samo od paru godzin x3, nawet nowo utworzone paczki bez dodanych modów wywalają ten błąd - ale wersje vanilla działają

też mam to samo

mi to nic nawet nie wywala

mam odswiezanie sesji gracza i nic sie nie dzieje

uruchom ponownie launcher i sprawdź teraz

już działa :heart::heart: