Witam proboje wejsc do gry klikam Graj i mi caly czas wyskakuje (Coś poszło nie tak… Jeśli błąd się powtórzy zgłoś go! i rospiska czegos na zolto) pomocy
Witam proboje wejsc do gry klikam Graj i mi caly czas wyskakuje (Coś poszło nie tak… Jeśli błąd się powtórzy zgłoś go! i rospiska czegos na zolto) pomocy