Kiedy chcę uruchomić paczkę modów na NEOforge to pokazuje błąd że paczka wyłączyła się zbyt szybko a w log pisze że “Game exited with exit code: 1 [run time: 1s]” i to tyle.
ktoś tam jest?
nooo coś jest na rzeczy z neoforgem na crystalu
Kiedy chcę uruchomić paczkę modów na NEOforge to pokazuje błąd że paczka wyłączyła się zbyt szybko a w log pisze że “Game exited with exit code: 1 [run time: 1s]” i to tyle.
ktoś tam jest?
nooo coś jest na rzeczy z neoforgem na crystalu