Zauważyłem, że ludzie, którzy wyszli z tego serwera i mają nowy system nicku, tag użytkowników wynosi… 0. Nie, nie #0000, bo to już tylko dla Webhooków zarezerwowane, tylko #0. Przychodzę z propozycją, aby to naprawić, choć nie wiem czy to będzie możliwe w @perfect-vicuna <:trollface:994307337567346769>
I wiem że to raczej dla techników tego że Discorda
ale ty wiesz że my nie mamy jak naprawić tego <:qat:826400863291572294>
to do twórców bota powinno iść
Żadnych tagów IF itp?
nie ma czegoś takiego
wyświetla całą nazwę użytkownika
Niech zainwestują w Carl-bota w takim razie xD
na razie jest #0, najprawdopodobniej dopóki discord nie zmusi wszystkich do zmiany nazwy na nowy system
Raczej jak masz webhooki i boty, to obstawiam że to się nie zmieni
fajnie, używany jest Dyno
nie ma sensu dodawać 1 bota tylko po to, by powitania/pożegnania ustawić
Albo zaprogramować bota @pleasant-alpaca
po co
Serwer chyba musi porządnie wyglądać
nikomu nie przeszkadza obecna wiadomość powitalna/pożegnalna, tylko tobie
nikt w zasadzie na tamten kanał nie zagląda
||na takim serwerze to nie tylko mi, tylko siedzą jak mysz pod miotłą większość||