Naprawa pożegnań od bota

Zauważyłem, że ludzie, którzy wyszli z tego serwera i mają nowy system nicku, tag użytkowników wynosi… 0. Nie, nie #0000, bo to już tylko dla Webhooków zarezerwowane, tylko #0. Przychodzę z propozycją, aby to naprawić, choć nie wiem czy to będzie możliwe w @perfect-vicuna <:trollface:994307337567346769>

I wiem że to raczej dla techników tego że Discorda

ale ty wiesz że my nie mamy jak naprawić tego <:qat:826400863291572294>
to do twórców bota powinno iść

Żadnych tagów IF itp?

nie ma czegoś takiego

wyświetla całą nazwę użytkownika

Niech zainwestują w Carl-bota w takim razie xD

na razie jest #0, najprawdopodobniej dopóki discord nie zmusi wszystkich do zmiany nazwy na nowy system

Raczej jak masz webhooki i boty, to obstawiam że to się nie zmieni

fajnie, używany jest Dyno
nie ma sensu dodawać 1 bota tylko po to, by powitania/pożegnania ustawić

Albo zaprogramować bota @pleasant-alpaca

po co

Estetyka

Serwer chyba musi porządnie wyglądać

nikomu nie przeszkadza obecna wiadomość powitalna/pożegnalna, tylko tobie

nikt w zasadzie na tamten kanał nie zagląda

||na takim serwerze to nie tylko mi, tylko siedzą jak mysz pod miotłą większość||