multiplayer service is disabled

Jak odpalam minecrafta 1.16.5 optifine i zwykłego to mi pokazuje ze "multiplayer service is disabled , please check you Microsoft settings "co mam zrobić

Ty na jakiś serwer dołączasz?

a jesteś zalogowany na premce czy non-premium?

wygląda to na kontrole rodzicielską na koncie premium

Non premium

Zara wroce do domu i jak to hedziebto screena dam

dobra działa jux

nie wiem o co chodziło

aha

zamykam