Jak odpalam minecrafta 1.16.5 optifine i zwykłego to mi pokazuje ze "multiplayer service is disabled , please check you Microsoft settings "co mam zrobić
Ty na jakiś serwer dołączasz?
a jesteś zalogowany na premce czy non-premium?
wygląda to na kontrole rodzicielską na koncie premium
Non premium
Zara wroce do domu i jak to hedziebto screena dam
dobra działa jux
nie wiem o co chodziło
aha
zamykam