Hej, przepraszam za zawracanie głowy, ale coś mi sie zepsuło z crystalem, nagle mnie wywaliło a później już w ogóle nie mogłam wbić, wyświetla mi sie napis java.lang.NullPointerException cannot invoke String trim beacuse js is null" prosiłabym o waszą pomoc. Zaznaczę, że probowalam instalowac z powrotem jave, wyłączałam avasta i nici.
Logi załącze jutro
Dodam, że mój internet jest dosyć słaby ale nigdy nie miałam sytuacji, żeby się nie włączył
to uruchom jeszcze raz i załącz log
bot napisał wyżej jak to zrobić
mozecie zamknąć juz działa