Na miłość boska avast
Spróbuj wyłączyć (najlepiej odinstalować) avasta
To nie Avast xd
W sensie to raczej nie wina avasta
no to co zawiniło?
Mod, albo z którymś się zazębia, albo nieaktualna
tylko pytanie który<:blobhyperthink:670655069414359051>
zobacz to jak nie zadxiala to pingnij albo napisz na dmie bo pewnie jie zobacze innaczej
ok
Ej dobra wiecie jakie mody się gryzły?
owo lib i extra enchantment and curses się z innymi modami gryzły i to dlatego mi paczka nie chciała normalnie działać
i jak je usunęłam to wszytko jest teraz git