Mam problem z paczką

Na miłość boska avast

Spróbuj wyłączyć (najlepiej odinstalować) avasta

To nie Avast xd

W sensie to raczej nie wina avasta

no to co zawiniło?

Mod, albo z którymś się zazębia, albo nieaktualna

tylko pytanie który<:blobhyperthink:670655069414359051>

@outstanding-moose

zobacz to jak nie zadxiala to pingnij albo napisz na dmie bo pewnie jie zobacze innaczej

ok

Ej dobra wiecie jakie mody się gryzły?

owo lib i extra enchantment and curses się z innymi modami gryzły i to dlatego mi paczka nie chciała normalnie działać

i jak je usunęłam to wszytko jest teraz git