Mam problem z paczką

mam problem ponieważ gdy próbuję utworzyć nowy świat w paczce modów to minecraft się crashuję z powodem:mouseClicked event handler

message.txt (31 KB)

Masz więcej ramu dopisane do mc niż masz w kompie

a ile powinnam mieć minimum i maksimum ?

moze ustaw na automatyczna i pozamykaj niepotrzebne programy w tle

nic z tego

nawet jak ustawiłam na automatyczną to ciągle mi ten sam błąd wywala w konsoli

Screenshot_1.png

no tak, bo jak zwykle problem nie jest z ramem

xdd

tak btw typ paczki to fabric

image.png

jakoś dziwnie napisali fabric tutaj

<:qat:826400863291572294>

no bo przez przypadek wgrałam moda na forge do paczki fabric

może to tego wina

czyli tego problemu nie da się rozwiązać?

paczka ciągle nie działa