kiedy próbuję włączyć Crystal Launcher (jakby co pobrałem go odnowa) wyskakuję mi to a ja mam internet włączony
no u mnie tez tak jest
prześlij plik “latest.log” z folderu “logs” w folderze launchera
czk ja sprawdze bo inni mowili o zaporze
@intelligent-emu
gdzie jest last log
proszę
latest.log (17.1 KB)
dzkkkkk
ale mi to nie dizla i tak
Macu
dałem update do launchera
powinien się odpalić program do diagnostyki jak nie wykryje neta
i w nim jest opcja dodania CLa do zapory
@cultured-jellyfish nie pisz pod cudzymi postami
No chyba, że pomagasz
najlepiej nie rób, no chyba, że dalej problem
Problem został naprawiony, zamykam