Mam pewien problem

kiedy próbuję włączyć Crystal Launcher (jakby co pobrałem go odnowa) wyskakuję mi to a ja mam internet włączony

no u mnie tez tak jest

prześlij plik “latest.log” z folderu “logs” w folderze launchera

czk ja sprawdze bo inni mowili o zaporze

@intelligent-emu

gdzie jest last log

proszę
latest.log (17.1 KB)

dzkkkkk

ale mi to nie dizla i tak

Macu

dałem update do launchera

powinien się odpalić program do diagnostyki jak nie wykryje neta

i w nim jest opcja dodania CLa do zapory

@cultured-jellyfish nie pisz pod cudzymi postami

No chyba, że pomagasz

najlepiej nie rób, no chyba, że dalej problem

Problem został naprawiony, zamykam