Jak chce chce włączyć launcher,zatrzymuje się on na ''Odświeżono" i nie moge nic wiecej zrobic.
teraz mi sie wczytalo ale musialem czekac jakies 10 minut i wlaczac ponownie launcher z 5 razy
wiec nie wiem o co chodzi
Jak chce chce włączyć launcher,zatrzymuje się on na ''Odświeżono" i nie moge nic wiecej zrobic.
teraz mi sie wczytalo ale musialem czekac jakies 10 minut i wlaczac ponownie launcher z 5 razy
wiec nie wiem o co chodzi