po zainstalowaniu paczki, dowolnej, wyrzuca taki błąd jak w logu
dobra już ogarnięte, launcher sie w trybie offline odpalił, nw czemu
po zainstalowaniu paczki, dowolnej, wyrzuca taki błąd jak w logu
dobra już ogarnięte, launcher sie w trybie offline odpalił, nw czemu