Nie mogę włączyć minecraft. Odpalam normalnie crystal launcher wybieram wersje klikam graj i gra ładuję się cały czas
<:Facepalm:803576150369894511>
what
niewazne…
xdd
we wyłącz avasta i sprawdź czy to coś zmieni
dalej nie działa
a inne paczki się odpalają?
juz dziala
wyalczylem wszystkie antyvirusy