hej, zapomnialam nazwy uzytkownika i nie moge sie zalogowac ma ktos pomysł co moge zrobić???

A pamiętasz email?

Możesz wysłać email o zresetowanie hasła, to w nagłówku będzie twoja nazwa

dzk