W logu napisane jest że jest coś z rejestrowanie nie tak
Gra się włącza ale po jakiś 10 minutach wyłącza i błędem jest rejestrowanie tekstur. Teraz inne
w tym momencie jest click event
<:facepalm:429228588026298369>
wyślij loga
jak na gifie
W logu napisane jest że jest coś z rejestrowanie nie tak
Gra się włącza ale po jakiś 10 minutach wyłącza i błędem jest rejestrowanie tekstur. Teraz inne
w tym momencie jest click event
<:facepalm:429228588026298369>
wyślij loga
jak na gifie