mam problem z odpaleniem mc bo sie gra sama wylacza
a tu log gry
jak ktos odpisze z pomoca to prosze o ping
masz jakieś mody?
Mod feather uses the version release/2c67352e which isn’t compatible with Loader’s extended semantic version format (Could not parse version number component ‘release/2c67352e’!), SemVer is recommended for reliably evaluating dependencies and prioritizing newer version
czylii
cos moge zrobic czy musze osobno wszystkie mody znowu pobierac
Zaktualizuj piórka
(feather)
Czemu w ogóle masz .temp
W modwch