Gra się sama wyłącza

mam problem z odpaleniem mc bo sie gra sama wylacza

a tu log gry

jak ktos odpisze z pomoca to prosze o ping

masz jakieś mody?

Mod feather uses the version release/2c67352e which isn’t compatible with Loader’s extended semantic version format (Could not parse version number component ‘release/2c67352e’!), SemVer is recommended for reliably evaluating dependencies and prioritizing newer version

@guileless-ibis

czylii

cos moge zrobic czy musze osobno wszystkie mody znowu pobierac

Zaktualizuj piórka

(feather)

Czemu w ogóle masz .temp

W modwch