masz vsynca włączonego, dlatego nie masz więcej niż 60 fps - takie masz odświeżanie na monitorze
Może da się zmienić lepszą częstotliwość odświeżania w ustawieniach ekranu - o ile jest taka możliwość
wystarczy wyłączyć vsynca w ustawieniach xD
ale po co mu więcej
dla numerków?
szybciej dostanie nowszą klatkę xD
mam monitor 144hz
i mam wszystko odblokowane
glupi nie jestem
gra twierdzi inaczej
a…
vsync
nie limiter
a to faktycznie
no to co ja mam zrobic
.
Chyba ze masz wyłączone w ustawieniach mc
O ile się nie mylę to możesz wyłączyć vsync w ustawieniach panelu nvidia dla określonej gry
nie usypiasz albo hibernujesz komputera przypadkiem?