fps

masz vsynca włączonego, dlatego nie masz więcej niż 60 fps - takie masz odświeżanie na monitorze

Może da się zmienić lepszą częstotliwość odświeżania w ustawieniach ekranu - o ile jest taka możliwość

wystarczy wyłączyć vsynca w ustawieniach xD

ale po co mu więcej

dla numerków?

szybciej dostanie nowszą klatkę xD

mam monitor 144hz

i mam wszystko odblokowane

glupi nie jestem

gra twierdzi inaczej

a…

vsync

nie limiter

a to faktycznie

no to co ja mam zrobic

.

Chyba ze masz wyłączone w ustawieniach mc

O ile się nie mylę to możesz wyłączyć vsync w ustawieniach panelu nvidia dla określonej gry

nie usypiasz albo hibernujesz komputera przypadkiem?