na innej wersji bylo elpiej
ale na 1.18.2
lagi mam
Jak masz render na jakieś 32 chunki ustawione albo coś to się nie dziwię, że masz mało fps
^
Nic nie zmienione podstawowe wszystko
Oprócz fps
Dałem beż limitu
Testowałem wiele rzeczy
Naciśnij f3 i wyślij ss
jak biegam lub cos to pfs spadaja mi nawet do 30
nie jest to tez wina txt bo bez niego jest to samo
Na każdej wersji mc to się dzieje?
probowalem na 1.21 i bylo lepiej
ale nadal nie byly to znakomite fps
Może trzeba zwiększyć przypisana pamięć ram w ustawieniach
Spróbuj zmienić maksymalna pamięć ram na 4096
zmienialem
i nic to nie dalo