fps

na innej wersji bylo elpiej

ale na 1.18.2

lagi mam

Jak masz render na jakieś 32 chunki ustawione albo coś to się nie dziwię, że masz mało fps

^

Nic nie zmienione podstawowe wszystko

Oprócz fps

Dałem beż limitu

Testowałem wiele rzeczy

Naciśnij f3 i wyślij ss

jak biegam lub cos to pfs spadaja mi nawet do 30

nie jest to tez wina txt bo bez niego jest to samo

Na każdej wersji mc to się dzieje?

probowalem na 1.21 i bylo lepiej

ale nadal nie byly to znakomite fps

Może trzeba zwiększyć przypisana pamięć ram w ustawieniach

Spróbuj zmienić maksymalna pamięć ram na 4096

zmienialem

i nic to nie dalo