czemu jak sie klika taba na blazingpacku to sie ma laga na pol minuty???

co to ma byc

skin

nvm

nie mialem co wstawic

mam wylaczony

sprawdz ustawienia ktore moga dotyczyc tego probleu

a ktore

moga

czy nie wiesz

nie wiem

a z tym o co chodzi??

dobra juz mam

mozecie zamknac